Fjalë Kyçe

Bëhuni gati: Nesër publikohet projekti i reperit shqiptar me Chris Brown

Bëhuni gati: Nesër publikohet projekti i reperit shqiptar me Chris Brown

Chris Brown po bën duet me reperin Gashi.

Gashi ka ditë që kishte paralajmëruar një bashkëpunim me yllin botëror, Chris Brown.

Së fundi, ishte vet Chris Brown ai i cili përmes një postimi në Instagram, njoftoi miliona fansat e tij për bashkëpunimin me reperin shqiptar.

Dyshja po sjellin remiksin e hitit “Safety”, në bashkëpunim me Afro B dhe DJ Snake.

Projekti i shumëpritur i Gashit me Chris Brown pritet të publikohet nesër (e premte).