Fjalë Kyçe

Belkizi organizon torte madhështore për 3 mujorin e djalit

Belkizi organizon torte madhështore për 3 mujorin e djalit

3 muaj më parë Belkizi dhe Miloti janë bërë prindër për herë të parë.

Që nga ajo ditë, dyshja po kalojnë vetëm momente të lumtura pranë djalit të tyre, shkruan “Kosovarja”.

Sot, për këtë datë të veçantë ajo ka festuar në mënyrën më të mirë, me një torte te mrekullueshme.

Pa dyshim, ky është vetëm një detaj i vogël që ajo mund ta bëjë për djalin e saj.

Më poshtë, mund t’i shihni imazhet e postuara nga Belkizja.

https://www.instagram.com/p/CEEctsXlLqg/?utm_source=ig_embed