Fjalë Kyçe

Belotti: Është nderë të krahasohem me Ronaldon

Belotti: Është nderë të krahasohem me Ronaldon

Sulmuesi i Torinos, Belotti ka folur para derbit të madh kundër Juventusit.

Juve dhe Torino do të ndeshen këtë fundjave në derbin torinez në kuadër të Serisë A.

Belotti thotë se skuadra e tij është e përgatitur për duelin me kampionët në fuqi të Italisë, transmeton Gazeta Alo.

“Jemi të përgatitur për derbin me Juventusin”, tha ai.

Belotti ka folur edhe për krahasimin që i bëhen atij me Cristiano Ronaldon e Juventusit.

“Për mua është një nderë të krahasohem me Ronaldon”, theksoi Belotti. /Gazeta Alo/