Fjalë Kyçe

Bernard Challandes publikon listën e të ftuarve për ndeshjet ndaj Moldavisë dhe Greqisë

Bernard Challandes publikon listën e të ftuarve për ndeshjet ndaj Moldavisë dhe Greqisë

Përzgjedhësi i Kosovës në futboll Bernard Challandes ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për dy ndeshjet e shtatorit ndaj Moldavisë (3 shtator) dhe Greqisë (6 shtator) në kuadër të Ligës së Kombeve.

Në këtë grumbullim pritën të jenë të ftuar 22 futbollistë, ndërsa kësaj listë pritet t’i shtohen edhe tre të tjerë nga Komëbtarja U-21 e Dardaranëve.

Më poshtë lista:

https://www.instagram.com/p/CEULw6CFnfg/?utm_source=ig_web_copy_link