Fjalë Kyçe

Bersant Celina heroi i Ipswich, shënoi në sekondat e fundit

Bersant Celina heroi i Ipswich, shënoi në sekondat e fundit

Ipswich Town ka shënuar fitore me rezultat 2:1 ndaj Fleetwood.

Ishte Bersant Celina i cili realizoi golin e fitores në minutat shtesë të ndeshjes, shkruan Gazeta Express.

Ai u asistua bukur nga Donacien dhe me goditje precize mposhti portierin për t’ia dhënë fitoren ekipit të tij.