Fjalë Kyçe

Betis – Barcelona, formacionet zyrtare

Betis – Barcelona, formacionet zyrtare

Real Betis dhe Barcelona do të takohen në javën e 28-të në La Liga.

Katalonasit do të jenë pa Ousmane Dembelen dhe Rafinhan, që janë të lënduar, gjersa Betis i ka të gjithë lojtarët në dispozicion,

Ndeshja starton në ora 20:45, ndërsa zhvillohet në stadiumin ‘Estadio Benito Villamarín’.

Formacionet zyrtare të ndeshjes, Betis – Barcelona. /Gazeta Alo

Betis

Barcelona