Fjalë Kyçe

Betis – Barcelona, mbyllet me këtë rezultat

Betis – Barcelona, mbyllet me këtë rezultat

Barcelona ka shënuar fitoren e radhës në la liga, shkruan GazetaAlo.

Skuadra lidere e ligës spanjolle ka shënuar fitore në udhëtim ndaj Betis me rezultatin 1:4.

Golat i kanë shënuar Leo Messi het-trik dhe Luis Suarez, ndërsa pēr Betis ka shënuar Loren.
Gazeta Alo