Fjalë Kyçe

Brazili sfidohet nga kjo Kombëtare

Brazili sfidohet nga kjo Kombëtare

Kombëtarja e Brazilit do të luaj miqësore ndaj Panamasë, shkruan Gazeta Alo.

Formacionet e mundshme të miqësores ndërmjet Brazilit dhe Panamasë.

Ndeshja do të zhvillohet me fillim nga ora 18:00 në stadiumin e Portos, Estadio Do Dragao, Portugali. /Gazeta alo.