Fjalë Kyçe

Brescia – Juventus, këto janë formacionet zyrtare

Brescia – Juventus, këto janë formacionet zyrtare

Xhiroja e pestë në Serie A sjellë në përballje interesante mes Brescia dhe Juventusit.

Skuadra e rikthyer në Serie A këtë sezon, pret në shtëpi kampionët e Italisë, të cilët nuk do të mund të llogarisin në shërbimet e Cristiano Ronaldos.

Ndeshja mes Brescia dhe Juventusit fillon nga ora 21:00.

Për Brescian nga minuta e parë do të paraqitet edhe Mario Balotelli.

Formacionet zyrtare:

Brescia:

Juventus: Szczesny; Danilo, Bonucci, De Ligt, Alex Sandro; Khedira, Pjanic, Rabiot; Ramsey; Higuain, Dybala.