Fjalë Kyçe

Bylbyl Sokoli flet për portierin e Prishtinės

Bylbyl Sokoli flet për portierin e Prishtinės

Trajneri i njhour kosovar Bylbyl Sokoli ka folur pėr paraqitjet fantastike tė portierit tė Prishtinės Visar Bekaj, shkruan GazetaAlo.

“Unë pash Visar Bekajn, ndihej shumë i relaksuar gjatë ekzekutimit të penalltive, ai është një portier shumë cilësor dhe një ndër pikat më të forta të Prishtinës, që e ka shpëtuar Prishtinën në ndeshjen ndaj Drenicës në penallti dhe shumë ndeshje tjera, por duhet të këtë seriozitet më të shtuar gjatë ekzekutimit të penalltive”, tha Bylbyl Sokoli në emisionin “Dueli Sportiv”, shkruan GazetaAlo.com.