Fjalë Kyçe

Bylbyl Sokoli me shumë ndryshime në formacionin titullar te KF Ferizaj

Bylbyl Sokoli me shumë ndryshime në formacionin titullar te KF Ferizaj

Faza e tretë dhe finale e Ipko Superligës starton sot me tri ndeshje tejet interesante.

Në Skenderaj sfidohen ekipet që kanë vetëm pesë pikë dallim, Drenica dhe Ferizaj.

Formacionet zyrtare:

Drenica: Shehu, Bejta, Sykaj, Islamaj, Grajqevci, Thaqi, Pasoma, Dajaku, Uka, Abazi, Andrews. Kryetrajner: Tahir Lushtaku

Ferizaj: Blakçori, Shosha, Mone, Kuka, V.Shabani, Dautaj, E.Shabani, Shala, Du.Gashi, Demiri, Krasniqi. Kryetrajner: Bylbyl Sokoli