Fjalë Kyçe

Bylbyl Sokoli parashikon rezultatin e përballjes, Kosovë – Bullgari

Bylbyl Sokoli parashikon rezultatin e përballjes, Kosovë – Bullgari

Trajneri i njohur kosovar Bylbyl Sokoli ka parashikuar rezultatin e super përballjes së sontme ndërmjet Kosovës dhe Bullgarisë.

Trajneri i skuadrës së Ferizajit ka parashikuar këtë sfidë ekskluzivisht për Gazetën Alo.

“Në saje të formës së futbollistëve në gjasht muajt e fundit Kosova fiton ndeshjen me një ose dy gola diferencê”, ka thënë Sokoli.

Profa ka parashikuar edhe rezultatin final të sfides.

1:0 e ka parashikuar rezultatin final të kësaj sfide, trajneri i mirë njohur Bylbyl Sokoli.

Kosovë – Bullgari luhet sonte në stadiumin “Fadil Vokrri” me fillim nga ora 20:45. /Gazeta Alo.