Fjalë Kyçe

Calhanoglu zbulon të ardhmen e tij

Calhanoglu zbulon të ardhmen e tij

Mesfushori i Milanit, Calhanoglu ka mohuar mundësinë e largimit nga “San Siro”, raportojnë mediet italiane, përcjell Gazeta Alo.

Turku është duke u monitoruar nga disa klube evropiane, por lojtari thotë se ndihet rehat tek skuadra “Rossonere”.

Calhanoglu thekson se është duke u përgatitur për ndeshjen e Superkupës së Italisë, dhe i fokusuar vetëm tek milanistët.

“Ndihem mirë tek Milan dhe çdo diskutim tjetër është i kot. Po përgatitemi për Superkupën”, tha Calhanoglu. /Gazeta Alo/