Fjalë Kyçe

Camavinga debuton me gol për Real Madridin

Camavinga debuton me gol për Real Madridin

Eduardo Camavinga ka debutuar me gol te Real Madridi.

18 vjeçari ka shënuar golin e katërt për madrilenët në ndeshjen ndaj Celta Vigos.

Ai realizoi vetëm disa minuta pasi u inkuadrua në lojë.

Camavinga u transferua te Reali gjatë verës dhe vetëm disa ditë më parë u prezantua te klubi.