Fjalë Kyçe

Celina bëhet hit në rrjetet sociale

Celina bëhet hit në rrjetet sociale

Swansea City ka pësuar humbje 3:0 në udhëtim te WBA në kuadër të xhiros së 37-të të Championship.

Kjo humbje ka mundur të evitohet nëse Bersant Celina do të ishte i saktë nga penalltia në minutën e 39’-të të ndeshjes.

Celina, ka pasur fatin e keq duke rrëshqitur në momentin e fundit, duke mos mundur të ekzekutonte penalltinë.

Ekzekutime të tilla kemi parë edhe në të kaluarën. Mjafton të kujtojmë David Beckham dhe John Terry.