Fjalë Kyçe

Celina shënon edhe një herë për Swansean

Celina shënon edhe një herë për Swansean

Ylli i Kosovës dhe Swanseas, Bersant Celina, ka realizuar edhe golin e dytë në sezonin e ri në Championship.

Pak ditë pasi realizoi në fitoren 1 me 3 ndaj QPR-së, Celina ka shënuar edhe ndaj Birminghamit në xhiron e pestë të Championshipit.

Ai shënoi golin e dytë për ekipin e tij në këtë ndeshje. Celina realizoi në minutën e 68-të për 2 me 0. Swansea po fiton 3 me 0, teksa ndeshja ka hyrë në 10 minutat e fundit.