Fjalë Kyçe

Celta – Barcelona, formacionet zyrtare

Celta – Barcelona, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të sfides Celta Vigo – Barcelona, shkruan Gazeta Alo.

Ndeshja luhet në orën 20:45.

Skuadra katalunase do të jetë pa yjet e skuadres si Messi, Suarez, Busquets, Alba, Rakitic, Roberto, dhe Ter Stegen.

Ky është formacioni i Barcelones:

Formacioni i Celta Vigos:Ruben Blanco,Cabral,Araujo,Mallo,Olaza,Yokuslu,Lobotka,Mendez,Boufal,Aspas,Gomez. /Gazeta Alo