Fjalë Kyçe

Celta Vigo – Barcelona, mbyllet me rezultat befasues

Celta Vigo – Barcelona, mbyllet me rezultat befasues

Ka përfunduar përballja e la ligës ndërmjet Celta Vigo dhe Barcelona, shkruan GazetaAlo.

Skuadra e Barcelonës është befasuar nga Celta Vigo pasi është mposhtur me rezultatin 2:0.

Golat i kanë shënuar Gomez në minutën e 67 dhe Aspas në minutën e 88 nga penaltia.

Barcelona në këtë përballje ishte pa disa nga yjet e skiadres si Messi, Suarez, Coutinho dhe Pique. /Gazeta Alo