Fjalë Kyçe

Çfarë po ndodh me FFK-në dhe gjyqtarët që ata delegojnë!

Çfarë po ndodh me FFK-në dhe gjyqtarët që ata delegojnë!

Çfarë po ndodh me FFK-në dhe gjyqtarët që ata delegojnë, është puetja e skuadres nga Podujeva për FFK, shkruan GazetaAlo

Skuadra e Llapit ka reaguar me anë të një njoftimi në faqen zyrtare të klubit.

Lexo reagimin e plotë.

Dje nga ora 13:00 është paraparë të zhvillohet ndeshja kampionale e Superligës së Kadetëve, xhiroja e 12-të mes KF Llapit dhe SHF El Classico.

Të dy skuadrat ishin të gatshme për lojë, por të ashtuquajturit “referë” neglizhojnë ndeshjen dhe qe gjysmë ore lënë skuadrat në fushë duke pritur që ndeshja të nis.

Kjo është e tepërt, FFK hapi sytë! /GazetaAlo