Fjalë Kyçe

Çfarë thotë Blero për familjen e Afronës?

Çfarë thotë Blero për familjen e Afronës?

Këngëtari i njohur Blero u martua me modelen bukuroshe Afrona Dika në një ambient përrallor.

Çifti organizuan një dasmë madhështore me shumë të ftuar dhe atmosferë te jashtëzakonshme, shkruan Kosovarja.

Megjithëse për shkak të angazhimeve të shumta në karrierë çifti nuk po mundë të jenë tërë kohën bashke, ata vazhdimisht po i bëjnë dedikime njëri-tjetrit.

Largësia veç se po ua shtonë dashurinë. E kur është fjala tek familjet të dy palët kanë treguar se kanë respekt për njëri tjetrin.

Madje Blero thotë se familja e Afronës është më e bukura.

Kështu ka shkruar këngëtari në nje imazh të cilin e ka ndarë në Instagram, ku shihet familja e bashkëshortes së tij në dasmën e tyre.