Fjalë Kyçe

Chelsea luan për fitore pas barazimit me Man Unitedin, s’ka më vend për gabime

Chelsea luan për fitore pas barazimit me Man Unitedin, s’ka më vend për gabime

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën në mes të Watfordit dhe Chelseat.

Pas barazimit me Manchester Unitedin, për Chelsean s’ka më vend për gabim, jo të paktën tani për tani, pasi Blutë kanë vetëm një pikë më shumë se Manchester City transmeton express.

Kështu, Chelsea i Tuchell luan sonte nga ora 20:30 vetëm për fitore.

Watford: