Fjalë Kyçe

Chelsea – Man Utd, formacionet e mundshme

Chelsea – Man Utd, formacionet e mundshme

Sonte në kuadër të FA Cup zhvillohet një super përballje, shkruan GazetaAlo.

Chelsea do të sfidohet nga Man Utd në një sfidë e cila pritet të jetë tejet interesante.

Chelsea dhe Man Utd luhet sonte me fillim nga ora 20:30.

Tanimë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet e mundshme./GazetaAlo