Fjalë Kyçe

Chelsea – Man Utd, përfundon ndeshja me këtë rezultat

Chelsea – Man Utd, përfundon ndeshja me këtë rezultat

Chelsea dhe Man Utd janë përballur në kuadër të FA Cup, shkruan Gazeta Alo.

Skuadra e Man Utd ka shënuar fitore të merituar ndaj londonezve me rezultatin 0:2.

Golat në këtë përballje i shënuan Herrera dhe Pogba. /GazetaAlo