Fjalë Kyçe

Cilët janë dy lojtarët që Arsenal po mendon t’i largojë

Cilët janë dy lojtarët që Arsenal po mendon t’i largojë

Arsenal po mendon t’i largojë dy lojtarë të rëndësishëm me të përfunduar ky sezon.

Skuadra londineze është duke menduar t’i shet Henrikh Mkhitaryan dhe Mesut Ozil, përcjell lajmi.net.

Arsenal do t’i shet dy lojtarët, në mënyrë që t’i kompletojë transferimet e reja.

Skuadra londineze nuk bëri asnjë transferim gjatë afatit kalimtar të janarit, duke u fokusuar tani në transferimet e verës.