Fjalë Kyçe

Dafina tregon edhe anën e mirë të “izolimit”

Dafina tregon edhe anën e mirë të “izolimit”

Koronavirusi ka bërë që bota të izolohet!Dafina Zeqiri ka folur për anët pozitive që sjell kjo gjë, nëse jeni të mbyllur.

Ajo postoi një fotografi ku bëri me dije se po punon në albumin e saj.

“Ana e mirë e të qenët “e mbyllur” është që unë më në fund mund të fokusohem në veten dhe në albumin tim!”, ka shkruar Dafina.

Kujtojmë se së fundi ajo ka publikuar këngën “Merri krejt”.