Fjalë Kyçe

Dalin në shitje online biletat për ndeshjen Kosova – Ishujt Faroe

Dalin në shitje online biletat për ndeshjen Kosova – Ishujt Faroe

Biletat për ndeshjen Kosovë – Ishuj Faroe kanë dalë në shitje që nga dita e djeshme.

Kështu konfirmon vetë Federata e Futbollit e Kosovës, përmes një njoftimi në rrjetet sociale.

Ato mund t’i blini përmes platformës online në linkun e mëposhtëm:

https://kosovo.tm.vivaticket.com/biglietteria/listaEventiPub.do

Çmimet e biletave janë si në vijim: Veri dhe Jug 5 euro, Lindje 10 euro, Perëndim 20 euro dhe VIP 80 euro.