Fjalë Kyçe

Deklarata interesante e Astrit Hafizit

Deklarata interesante e Astrit Hafizit

Kombëtarja e Kosovës dhe ajo e Shqipërisë kanë zhviluar ndeshjet kualifikuese për EURO 2020, shkruan Gazeta Alo.

Kosova ka barazuar me Bullgarinë me rezultatin 1:1, ndërsa Shqipëria ka mundur Andorën me rezultatin 0:3.

“Ënderroj kur kombëtarja e Shqiperisë do të luaj në nivel të kombëtares së Kosovës, e cila po luante me Bullgarinë sikur të luante me Andorrën”, ka deklaruar Astrit Hafizi, dje ne Supersport. /Gazeta alo