Fjalë Kyçe

Deklarata befasuese e Dafina Zeqirit, mendon se duhet të bëhet nënë

Deklarata befasuese e Dafina Zeqirit, mendon se duhet të bëhet nënë

Dafina Zeqiri është person shumë i afërt.

Këngëtarja Dafina Zeqiri po vazhdon suksesin e saj në muzikë por përveç kësaj tregon shpesh anën e saj të ndjeshme, miqësore dhe raportet e afërta me fëmijët.

E tillë është shfaqur edhe në Instastoryn e fundit me një fëmijë në dorë madje ka habitur të gjithë me deklaratën kur tha se mendon të bëhet nënë.

‘’E di, mendoj se duhet ta kem një fëmijë, do të isha një nënë ‘cool’’, ka shkruar Duffye pranë postimit