Fjalë Kyçe

Deklaratë më të vërtetë e madhe nga mbrojësi holandez

Deklaratë më të vërtetë e madhe nga mbrojësi holandez

Mbrojtësi holandez i Liverpoolit ka lëshuar një deklarat bombë pas takimit të mbrëmshëm ndërmjet Barcelonës dhe Liverpoolit, shkruan GazetaAlo.

“Nuk ka zgjidhje për të ndalur Leo Messin, jo vetëm unë por asnjë futbollist tjetër. Unë mund të them se jam shumë i lumtur që nuk luajë në Spanjë, pasi nuk dua të perballem ndaj tij në çdo sezon” ka deklaruar ylli i Liverpoolit

Deklaratë me të vërtete e madhe nga mbrojësi holandez. /Gazeta alo