Fjalë Kyçe

Derbi i kësaj jave luhet në stadiumin “Zahir Pajaziti”

Derbi i kësaj jave luhet në stadiumin  “Zahir Pajaziti”

Sot në Ipko Superligë luhet java e 20-të e kampionatit vendor, shkruan GazetaAlo.

Kjo javë na sjell disa përballje tejet të rëndësishme.

Njëra nga këto ndeshje e cila ka rëndësi të madhe do të luhet në Podujevë në stadiumin “Zahir Pajaziti” ndërmjet Llapit dhe Prishtinës.

Derbi rajonal do të luhet të sot me fillim nga ora 13:30. /GazetaAlo