Fjalë Kyçe

Derbi i kryeqytetit të hënën në “Fadil Vokrri”

Derbi i kryeqytetit të hënën në “Fadil Vokrri”

Flamurtari – Prishtina takohen në javën e 18-të, shkruan GazetaAlo.

Në fundjavë nis zyrtarisht stinori pranveror i sezonit 2018/19.

Ndërsa Prishtina është mysafire e rivalit nga kryeqendra, Flamurtarit.

Skuadra kuqezi ka vendosur që ndeshjen me Prishtinën të zhvilloj në stadiumin e Prishtinës.

Ndërsa FFK dhe Supersporti kanë caktuar të hënën për termin të ndeshjes. Pra, derbi i kryeqytetit zhvillohet më 18 shkurt nga ora 13:30. GazetaAlo