Fjalë Kyçe

Derbi i La Ligês përfundon me këtë rezultat

Derbi i La Ligês përfundon me këtë rezultat

Ka përfunduar takimi derbi i javës së 25-të në la ligën spanjolle, shkruan GazetaAlo.

Argjentinasi Lionel Messi ishte hero i këtij takimi me het-trikun e shënuar.

2:4 u mbyll kjo super përnallje e cila ishte jashtzakonisht interesante.

Golat i shënuan Lionel Messi (het -trik), dhe Luis Suarez për Barcelonen, ndërsa për Sevilan shënuan Navas dhe Mercado. /GazetaAlo.