Fjalë Kyçe

Di Maria i shënon super gol Lyonit

Di Maria i shënon super gol Lyonit

PSG ka kaluar në epërsi ndaj Lyonit.

Lyon dhe PSG po e zhvillojnë ndeshjen mes vete në kuadër të javës së 23-të në Ligue 1.

Parisienët kaluan në epërsi në minutën e 7’, raporton lajmi.net.

Golin për PSG e shënoi Angel Di Maria.