Fjalë Kyçe

Digjet një veturë në rrugën Prishtinë – Ferizaj

Digjet një veturë në rrugën Prishtinë – Ferizaj

Një veturë është përfshirë nga zjarri në rrugën Prishtinë – Ferizaj.

Lexuesit e lajmi.net kanë dërguar një video ku shihet një veturë nga e cila del tym, shkruan lajmi.net.

Nuk dihet për shkaqet e zjarrit në këtë veturë dhe nëse ka persona të lënduar.

Lexuesi për lajmi.net ka thënë se nuk kanë parë shenja të ndonjë personi të lënduar nga rasti.