Fjalë Kyçe

Dita kyçe për rikthimin e Mourinhos te Reali

Dita kyçe për rikthimin e Mourinhos te Reali

Florentino Perez nuk dëshiron që Santiago Solari të jetë në krye të skuadres në takimin e ditës së diel kundër Real Valladolid, shkruan GazetaAlo.

Burimet e klubit konfirmojnë se Solari do të shkarkohet pasi bordi dëshiron që skuadra të luftojë për vendin e dytë dhe të luajë në Super Cup të Spanjës.

Sipas po këtyre burimeve sot do të jetë pika kyçe për zëvendësuesin e tij, i cili pritet të jetë Jose Mourinho. /GazetaAlo