Fjalë Kyçe

Ditë e lumtur për Gent Zenelaj

Ditë e lumtur për Gent Zenelaj

Për aktorin Gentjan Zenelaj dita e sotme është një nga më të bukurat pasi është bërë xhaxha për herë të parë.

Vëllai i tij Erjoni është bërë baba për herë të parë i një vogëlushi. “Sa lumturi për mua sot o Erjon Zenelaj dhe Rina Kanto. Qoftë i bekuar ky djalë o vëllai im..Të shoh ty prind është një lutje që mu plotësua…Liam ardhsh i bardhë,”-përfundon Genti në rrjete sociale. Aktori ka dy fëmijë një djalë dhe një vajzë.