Fjalë Kyçe

Dortmund – Tottenham, formacionet e mundshme

Dortmund – Tottenham, formacionet e mundshme

Dortmund dhe Tottenham do të përballen sonte në kuadër të ndeshjes së kthimit në ligën e kampionëve, shkruan GazetaAlo.

Përballja e parë ka përfunduar me fitoren e Tottenham me rezultatin 0:3.

Tanimë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet e mundshme.

Dortmund XI: Burki, Hakimi, Akanji, Weigl, Diallo, Witsel, Delaney, Sancho, Reus, Guerreiro, Gotze

Tottenham XI: Lloris, Alderweireld, Foyth, Vertonghen, Aurier, Davies, Sissoko, Winks, Eriksen, Son, Kane. /GazetaAlo