Fjalë Kyçe

Drita me njoftim zyrtar pėr derbin ndaj Gjilanit

Drita me njoftim zyrtar pėr derbin ndaj Gjilanit

Drita dhe Gjilani do tė pėrballen nė fundjavė nė takimin derbi tė kėsaj jave nė Super ligėn e Kosovės, shkruan GazetaAlo.

Me kėtė rast skuadra e Dritės ka dalur me njė njoftim zyrtar pėr media.

Ky ėshtė njoftimi i plotė i skiadres nga Gjilani.

Njoftojmë të gjitha mediat e interesuara për ndeshjen në mes të FC DRITA vs SC Gjilani që zhvillohet të dielen, të bëjnë kërkesë për akreditim në e-mailin: [email protected] deri me datë 15.02.2019 në ora 16:00.

Numri i mediave që do të akreditohen do të jetë i limituar për shkak të hapsirave, andaj FC DRITA ju falënderon për mirkuptimin tuaj!

Të gjitha mediat që akreditohen, do të njoftohen me shkrim përmes e-mailit.

FC DRITA⚪️🔵 /GazetaAlo.