Fjalë Kyçe

Drita – Prishtina, formacionet zyrtare

Drita – Prishtina, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të sfidës ndërmjet Dritës dhe Prishtinës, shktuan GazetaAlo.

Këto janë formacionet e sgides e cila luhet nga ora 16:00.

Drita 4-2-3-1: 30 Kirev, 11 Livoreka, 5 Limani, 4 Gërbeshi, 6 Berisha, 25 B.Shabani, 20Vucaj, 7 Krasniqi, 22 Haxhimusa, 10 Xh.Shabani, 9 Nwabuze.

Prishtina 4-2-3-1: 12 Bekaj, 2 Thaqi, 28 Bekteshi, 4 Dallku, 13 Bashiru, 4 Miftaraj, 8 Mustafa, 3 Arago, 18 Ahmeti, 15 Mankenda, 27 Morina. /Gazeta Alo.