Fjalë Kyçe

Driton Kuka, het-trik i çmimit “Trajneri i Vitit”

Driton Kuka, het-trik i çmimit “Trajneri i Vitit”

Driton Kuka, het-trik i çmimit “Trajneri i Vitit”, shkruan GazetAlo.

Trajneri kampion Olimpik ka shënuar het-trik në çmimin “Trajneri i Vitit”. Ai u shpall për herë të tretë trajneri më i mirë i vitit.

Kuka fitoi dhjetëra medalje ndërkombëtare me garuesit e tij, ndërsa më e madhja mbetet medalja e artë Olimpike e Nora Gjakovës.

Çmimin Kukës, ia ndau kampionia Olimpike, Majlinda Kelmendi, aktorja e mirënjohur Leze Qena dhe Shqipe Bajçinca Brestovci. /GazetaAlo