Fjalë Kyçe

Dua Lipa në lidhje me vëllain e motrave Hadid (FOTO)

Dua Lipa në lidhje me vëllain e motrave Hadid (FOTO)

Këngëtarja Dua Lipa është parë në krahët e modelit Anwar Hadid dhe tashmë të gjitha hamendësimet u vërtetuan, për romancën midis tyre.

Dy yjet e showbizit janë parë së bashku, në një festival në “Parkun Hyde”, Londër, duke u përqafuar dhe buzëqeshur si dhe duke ndarë disa puthje me njëri-tjetrin.

Kujtojmë se këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, i dha fund lidhjes me Isaac Carew, vetëm pak kohë më parë.