Fjalë Kyçe

Dy futbollistë të njohur rikthehen te Reali

Dy futbollistë të njohur rikthehen te Reali

Skuadra e Real Madridit do të rikthej në skuadër dy super yje të futbollit, shkruan GazetaAlo.

Bëhet fjalë për Mateo Kovaçiç dhe James Rodriguez, raporton e njohura AS.

Të dy këta futbollistë janë huazuar te skuadra e Chelseat respektivisht Bayern Munich.

Rikthimi i tyre pritet të ndodh këtë verë. /GazetaAlo