Fjalë Kyçe

Dy super ndeshje zhvillohen sot në Superligë

Dy super ndeshje zhvillohen sot në Superligë

Java e 18-të e Superligës sjell sot dy super përballje, shkruan GazetaAlo.

Flamurtari dhe Prishtina takohen në derbin e kryeqytetit, takim ky i cili luhet në stadiumin ‘Fadil Vokri’.

Ndërsa përballja tjetër ndërmjet Lirisë dhe Feronikelit luhet në stadiumin ‘Përparim Thaçi’ në Prizren.

Të dyja ndeshjet nisin nga ora 13 :30. /GazetaAlo