Fjalë Kyçe

E enjtja familjare në ndeshjen futbollistike FC Prishtina – KF Liria

E enjtja familjare në ndeshjen futbollistike FC Prishtina – KF Liria

Prishtina dhe Liria do të përballen në mesjavë në takimin e radhes në IPKO Superligën e Kosovës, shkruan Gazeta Alo.

Ky është njoftimi i Prishtinës për këtë sfidë.

E enjtja familjare në ndeshjen futbollistike FC Prishtina – KF Liria.

Për ju, përkrahës të zjarrtë të klubit, FC Prishtina dhuron 20 bileta FALAS të Javës së XXV të Ipko Superliga, kundër ekipit KF Liria, ndeshje e cila do të zhvillohet të enjten, më 4 Prill në Stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, në orën 18:00.

10 tifozët më fatlum do t’i fitojnë nga dy bileta në mënyrë të rastësishme.

Ndërsa, shpallja e fituesve bëhet të enjtën, më 4 Prill 2019.

#fcprishtina #kfliria #javaXXV