Fjalë Kyçe

E pabesueshme, ja sa duhet të paguaj Reali për shërbimet e Pogbas

E pabesueshme, ja sa duhet të paguaj Reali për shërbimet e Pogbas

Zinedine Zidane pas rikthimit te Real Madridi ka nisur me ndryshime të mëdha në skuadër, shkruan Gazeta Alo

Emrat të cilët ndodhen në listen e tij të transferimeve janë të shumtë.

Njëri nga ta është edhe ylli i Man Utd, Paul Pogba.

Agjenti i Pogba, Mino Raiola, ka njoftuar Real Madridin se nëse dëshirojnë Pogban, ata duhet t’i paguajnë 16 milionë euro çdo vit, gjë që do ta bënte atë lojtarin më të paguar në Real Madrid përpara Bale (14) dhe Ramos (11, rapprton – AS. /Gazeta Alo.