Fjalë Kyçe

E pabesueshme! Kolasinac shpëton Ozil nga hajdutët e armatosur (VIDEO)

E pabesueshme! Kolasinac shpëton Ozil nga hajdutët e armatosur (VIDEO)

E pabesueshme. Sead Kolasinac ka shpëtuar Mesut Ozil nga disa agresorë që me shumë mundësi donin t’i vidhnin makinën.

Në videon më poshtë mbrojtësi boshnjak i ka dalë në ndihmë shokut të ekipit duke trembur personat e maskuar dhe të armatosur me thika.

Një gjest heroik i ballkanasit.

BIZAR! 😱 Dieven proberen de auto van Mesut Özil te stelen…En dan komt Sead Kolasinac langs… 💪EINDBAAS!

Gepostet von Arsenal Netherlands am Donnerstag, 25. Juli 2019