Fjalë Kyçe

E PABESUESHME, Rikthimi i Cristiano Ronaldos te Reali do bëhet realitet në merkaton verore

E PABESUESHME,  Rikthimi i Cristiano Ronaldos te Reali do bëhet realitet në merkaton verore

Sipas La Sexta, kur Perez telefonoi Zidane, francezi është informuar tek Cristiano Ronaldo në lidhje me rikthimin e tij dhe portugezi është përgjigjur se ai dëshiron të rikthehet, shkruan GazetaAlo

Kjo e bëri qe Zidane të pranoj rikthimin. Dyshja Zidane-Ronaldo dëshirojnë ti përjetojnë sërish kohët e arta.

Cristiano deklaroj para 2 dite në një intervist lidhje me ndeshjen e Juventus – Atletico: “Kam lërë gjurmë në atë klub dhe në atë qytet, më mungon populli madrilen.’’

Rikthimi i Cristiano Ronaldos do bëhet realitet në merkaton veror, rapprton LA SEXTA. /GazetaAlo