Fjalë Kyçe

E pazakontë, makina “fluturon” mbi çatinë e shtëpisë

E pazakontë, makina “fluturon” mbi çatinë e shtëpisë

Një aksident i pazakontë ka ndodhur në Greqi.

Një makinë si pasojë e shpejtësisë ka fluturuar mbi kangjellat e një vile duke ngecur sipër tyre, thuajse mbi çati.

Pronari i shtëpisë rrëfen se në momentin që dëgjoi zhurmën doli me shpejtësi dhe u çudit kur pa makinën që kishte ngecur mbi kangjella.

Shoferi ka shpëtuar me lëndime të lehta, por e gjithë vëmendja u zhvendos te fakti ku përfundoi makina./ Abcnews.al