Fjalë Kyçe

E refuzon Man Utd dhe Cityn për tu transferuar te Juventus

E refuzon Man Utd dhe Cityn për tu transferuar te Juventus

Manchester City dhe Manchester United, po e rivalizojnë njëra-tjetrën në afatin e janarit.

Manchester United dhe Manchester City, duan ta transferojnë një mesfushor në afatin që po vjen.

Dy skuadrat nga Manchesteri duan ta transferojnë mesfushorin e Lyonit, Tanguy N’Dombele, përcjell “lajmi.net”.

Por, mesfushori i talentuar nuk po ngutet, andaj do t’i refuzoj të dy skuadrat, ndërsa po e pëlqen transferimin te Juventus.

N’Dombele është duke shkëlqyer në këtë sezon në Ligue 1, ndaj ‘Zonja e Vjetër’ është duke i prirë garës për shërbimet e tij.