Fjalë Kyçe

E thotë agjenti i Ronaldos: Transferimi i tij në Barça apo Paris është rrenë

E thotë agjenti i Ronaldos: Transferimi i tij në Barça apo Paris është rrenë

Me spekulimet në mediat në të gjithë botën e sidomos ato në Spanjë e Itali, thuhej se Cristiano Ronaldo do të largohet nga Juventusti për të shkuar në një skuadër si Parisi apo Barcelona.

Por, këto pretendime të mediave dhe njerëzve, i ka hedhur poshtë agjenti i Ronaldos, ku thotë se janë plotësisht gënjeshtra, shkruan IndeksOnline

Sipas gazetës spanjolle “AS”, e cila pretendon se ka kontaktuar agjentin e CR7, thotë se nuk do të ketë lëvizje të Ronaldos nga Juven kur ai tashmë ka kontratë me klubin italian deri në vitin 2022.